Tatranská Lomnica-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený

Dobry den, prosim o odstranenie odpadkov v Tatranskej Lomnici 70 približne oproti ubytovni Jarka.

05. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Predmetný neporiadok není na verejnom priestranstve ale na súkromnom pozemku. Podnet sme postúpili vlastníkovi resp. správcovi predmetnej parcely

Mesto Vysoké Tatry
22. apríl 2019

Martin

V takomto prípade netreba otravovať samosprávu ale zobrať tašku pripadne vrece na odpadky ohnúť chrbát a pozbierať. Aj my v tatranskej Polianke to robíme bežne
23. apríl 2019

Matus

Tatranská Polianka musí byť šťastná a hrdá, že má také talenty.
15. júl 2019

Matus

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.