Starý Smokovec-schody-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Vysoké Tatry

Vyriešený
meno
Katarina Maj Vrabelova 07. júla 2019

Dobry!Chcem upozornit na nebezpecny prechod k zdravotnemu stredisku:
- s detskym kociarom ci s bicyklom je nemozne v danom mieste prejst, kvoli znicenemu schodisku (pri vystavbe chodnika sa na to nestastne zabudlo). Pre mnohych, ktori prichadzaju od zeleznicnej ci autobusovej stanice je takyto prechod nebezpecny, ak vyuzije neoficialny prechod z cesty ku Kolibe.
- zaroven mnohi soferi zo smeru Strbske Pleso si to na predchodiacej rovinke rozbehnu, ostra zakruta je prve prekvapenie, druhe je prechod, kde sa moze pomaly presuvat starsi imobilny clovek a nastat nehoda.
Prosim teda pre vec bezpecnosti o upravu schodov, aby bol vyuzitelny aj pre bicykle ci kociare. Zaroven pred zakrutou zo smeru Strbske Pleso osadit tabulu, pozor prechod pre chodcov atd.

Dakujem za posudenie/vyriesenie!

10. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Mesto zrealizuje vybudovanie nájazdu aj pre kočíky pri tomto prechode. Realizácia bude prebiehať v prvej polovici mesiaca júl.

S pozdravom

Mesto Vysoké Tatry
01. september 2019

Katarina Maj Vrabelova

Dobrý deň, tak už je pomaly začiatok septembra ale daný problém ostal zatiaľ nevyriešený...
08. máj 2020

erik

Dobrý deň shody boly opravené
08. máj 2020

Katarina Maj Vrabelova

Dobrý deň, perfektné, ale hlavne bezpečné riešenie!! Veľká vďaka.
Ak ešte môžem, keďže šoféri smerom zo Štrbského Plesa si to na predchádzajúcej rovinke riadne rozpália, zišla by sa aj tabuľa či upozornenie, že nasleduje prechod pre chodcov v neprehľadnej zákrute. Želám veľa dalších úspešných riešení pre zlepšenie bezpečnosti a kvality prostredia pre občanov a návštevníkov Vysokých Tatier!!
08. máj 2020

erik

Dobrý deň máte pravdu a malá byť tam byť tabuľa

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania