Obvodová-krík-neostrihaný (x Centrálna) (pod ČS)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 24. novembra 2020

Vedľa križovatky Centrálna - Obvodová ulica, sa nachádzajú pod čerpacou stanicou pri priechode pre chodcov kríky brániace k bezpečnejšiemu rozhľadu. chodcov i vodičov.

26. november 2020

Alena

Áno, toto je dlhodobá záležitosť. Opakuje sa.
07. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.