Sad na Studničkách-vertikálna značka-vyblednutá (Sad na Studničkách 7)

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 24. novembra 2020

Vyblednutá dopravná značka pri vstupe do nádvoria bytového domu.

03. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, uvedený podnet sme zaevidovali do poradia. Výmena DZ bude realizovaná v závislosti na finančných prostriedkoch samosprávy vyčlenených na tento účel, ako aj závažnosti poškodenia a poradia, v akom bol podnet nahlásený. V súčasnosti evidujeme veľké množstvo podnetov týkajúcich sa dopravného značenia a rozpočet na jeho opravu, obnovu či výmenu je obmedzený. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania