Brodno - vlaková stanica - dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Pri vlakovej zastávke Brodno (skoro Rudinka) pod mostom ponad železnicu smerujúcim zo Žiliny do KNM je už asi rok "odstavené" auto - strieborné BMW 320d. Za chvíľu z auta nič nezostane (viď posledné 3 fotky). Bolo to ešte v júni 2020 hlásené na polícii, ale zatiaľ bez nápravy.

24. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Mestská polícia Žilina, Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.