Vysokoškolákov-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 07. februára 2019

Na úseku križovatky ciest pri čerpacej stanici Slovnaft (OC Dubeň) v smere ku Mestskej krytej plavárni chýbajúca značka (odpadnutá), určujúca cyklochodník.

11. február 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol poslaný zodpovedným osobám na riešenie.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Ďakujeme za podnet. Oprava dopravného značenia bola zadaná dodávateľovi služieb, predpokladaný termín odstránenia nedostatku je do konca februára 2019. Mesto Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
22. február 2019

Roman

Značka namontovaná späť. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania