Vysokoškolákov-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 07. februára 2019

Chodník pre chodcov v úseku od OC Dubeň (tenisové kurty) po Internáty ŽU (športová hala) je z veľkej časti naklonený po takmer celej jeho dĺžke, s mnohými nerovnosťami. Odporúčam pouvažovať o rozsiahlejšej rekonštrukcii.

11. február 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol poslaný zodpovedným osobám na riešenie.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Ďakujeme za podnet. Po zimnej údržbe sa vykoná obhliadka jestvujúceho stavu chodníka a pokiaľ sa tam budú nachádzať výtlky, tieto sa opravia. Čo sa týka jeho nového naklopenia, neuvažujeme realizovať takúto úpravu. Mesto Žilina má na údržbu chodníkov vyčlenené určité množstvo finančných prostriedkov a podľa toho realizuje potrebné úpravy.



Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
12. február 2019

Roman

Opravenie výtlkov si viem predstaviť. Dúfam však, že za nového vedenia mesta, sa budú opravovať profesionálnejšie a kvalitnejšie. Nie spôsobom, že nasype sa asfaltová drť do výtlku a pracovník si na tom "podupkáva". Horšie s jednoduchou opravou však budú pravdepodobne mnohé nerovnosti (zvlnenie). Naklonenie chodníka je už len to posledné, čo by bolo potrebné možno riešiť, ale po reakcii z MsÚ treba už len dúfať jedine v kvalitne zhotovené provizórium.
16. február 2019

Roman

Detaily úseku 1.
16. február 2019

Roman

Detaily úseku 2.
16. február 2019

Roman

Detaily úseku 3.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania