Rosinská-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Uzavretý
meno
Roman 01. marca 2019

V oblasti predajne Galimex a administratívnych objektov, chýba priechod pre chodcov.

02. marec 2019

Jozef

Podľa priložených fotografií tam prechod pre chodcov nechýba...
02. marec 2019

Roman

Kto tadiaľ nechodí, tak mu nechýba. To už je na kompetentných, aby určili presné miesto. Ide len o to, aby sa na druhú stranu dalo v tejto prejsť bezpečnejšie.
13. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet sme zaslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Andrea Bialoňová, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
19. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Mesto Žilina neuvažuje nad vybudovaním priechodu pre chodcov pri predajni automobilov.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
13. apríl 2019

Matúš 👍

Myslím, že priechod tam chýba. Jednak pre tých, čo idú z administratívnych budov na zastávku, ale aj tých, čo pôjdu pešo cez lesopark na Vlčince smer Fatranská.
Ešte nedávno sa tam robili posuny linky MHD a časov aj kvôli novej administratívnej budove:
http://www.dpmz.sk/n398/
13. apríl 2019

Roman

Telekom sa pravdepodobne celý sťahuje späť na Vlčince, takže opäť má asi dôvod mesto túto lokalitu "zanedbávať".
13. apríl 2019

Matúš 👍

Myslím, že budovu prenájmu a budú tam iné firmy. Takže požiadavka na priechod bude asi stále aktuálna.
22. júl 2019

Matúš 👍

Stál som tam asi 5 minút a za ten čas prechádzalo od Galimexu na druhú stranu asi 10 ľudí. A buď šli na 26-ku alebo na Vlčince. Ten prechod je tam potrebný. Autá tam 50-ku taktiež nedodržiavajú.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.