Zástranie-kanalizácia-upchatý žľab

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Dažďový žľab je po zime zime rozbitý, mriežky vypadávajú, nedržia pevne, koniec na zaústení je upchatý, určitá časť rigolov je vytrhnutá úplne, betón okolo zľabu je vymenený.

12. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Podnet sme zaevidovali. Bude sa riešiť postupne v rámci finančných a kapacitných možností spoločnosti, ktorá vykonáva pre mesto Žilina opravy a údržbu komunikácií a ostatných súčastí cestných telies. Mesto Žilina
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
31. marec 2019

fff

Opakovaný podnet. Po zime je žľab v katastrofálnom stave, rozbitý, na konci úplne vytrhnutý, mriežky nedržia. Keďže ide o lokalitu konečnej zastávky MHD, hrozí zranenie osôb, hlavne detí. Taktiež si môže na takom žľabe niekto pokaziť koleso atď. Prosím o urgentnú opravu.
10. apríl 2019

Michal

Zástranie-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Opakovaný podnet. Po zime je žľab v katastrofálnom stave, rozbitý, na konci úplne vytrhnutý, mriežky nedržia. Ide o lokalitu konečnej zastávky MHD, hrozí zranenie osôb, hlavne detí. Taktiež si môže na takom žľabe niekto pokaziť koleso atď. Prosím o urgentnú opravu. Je to hlavná cesta.
10. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
samosprávu sme požiadali o urgentné riešenie tohto problému.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
[email protected]
11. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet evidujeme a budeme riešiť. Momentálne však riešime ďalšie urgentné poruchy v meste. Ďakujeme za pochopenie.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
16. január 2020

Zst

Po skoro roku posielam nové foto, žľab nebol doteraz opravený, v zime tam sneh zamrzne a miestno žľabu na odvod vody vzniká žľab na tvorbu ľadu, čo tečie po celej ceste! Bol by som rád aby ste konečne začali konať. Ďakujem za riešenie a dúfam, že sa to KONEČNE opraví!!!
04. február 2020

Matúš 👍

Bolo by možné poslať znovu mestu? Už to bude rok od nahlásenia.
06. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
22. apríl 2020

Zst

Dobrý deň, je možné podnet opäť preposlať?
10. máj 2020

Zst

Prosím o preposlanie podnetu, je to už viac ako rok a stále bez nápravy.
15. máj 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
09. august 2020

Zst

Zástranie-kanalizácia-upchatá

V marci 2019 bol nahlásený podnet, ku ktorému bola odpoveď, že oprava sa vykoná podľa kapacít a financií. Tu si asi mesto robí srandu, že za rok a pol nedokáže opraviť 1 žľab? To je tak nákladná položka ako diaľnica? Prepáčte mi ale som z toho fakt znechutený. Ešte raz prosím o urgentnú opravu žlabu - tak aby plnil svoju funkciu a zachytával vodu (nie ako teraz, že ju nezachytáva ani), aby ju odvádzal do priľahlého jarku a aby bola mriežka po celej dĺžke a nakoniec aby v zime nezamŕzalo celé okolie. Ďakujem


Pôvodný podnet: https://www.odkazprestarostu.sk/zilina/podnety/64977/zastranie-kanalizacia-upchaty-zlab

Prosím o nezlučovanie s tým podnetom, lebo pravdepodobne by to nikto kompetentný nevidel.
09. august 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
05. október 2020

Zst

Neskutočné... po minulo týždňových zrážkach sa vďaka upchatému žľabu, ktorý nie je schopné mesto vyčistiť za dva roky, valila voda aj s kamením a všetkým čo brala zo sebou rovno na zastávku MHD, kde to bude strašiť do ďalšieho lejaku... Absolútny nezáujem zo strany mesta zajednať nápravu... Možnože za rok tam začne rásť aj nejaký strom či zelenina...
07. október 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
20. apríl 2021

Zst

Dobrý deň, je možné opäť poslať mestu? To je až tak neschopné, že nie je to schopné urobiť za tú dobu čo to tu je nahlásené? To je absolútne lajdáctvo. Neskutočné!!
30. apríl 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
13. jún 2021

Zst

Keď neschopnosť rastie.
06. júl 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania