Juraja Fándlyho-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 10. marca 2019

Chýbajúca dopravná značka neznámeho určenia.

20. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Podnet bol poslaný zodpovedným osobám na riešenie.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
05. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň pán Roman, prosíme o bližšiu špecifikáciu miesta, pretože pri preverovaní sme miesto so stĺpikom neidentifikovali. Prípadne fotku so širším záberom priestoru. Ďakujeme.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
05. apríl 2019

Roman

Ospravedlňujem sa za možno ťažšiu identifikáciu presného miesta. Stĺpik som si tiež všimol len náhodou, keďže je ťažšie viditeľný a podľa starších záberov tam bol ešte v roku 2014. Je to na okraji chodníka pri prechode zo zadnej strany k hlavnej ceste ul. J. Fándlyho. V konečnom dôsledku, ak sa nedá využiť v blízkej dobe na vymedzené parkovanie, mal by sa možno odstrániť a využiť napríklad inde.
25. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. V rámci kapacitných možností uvedený stĺpik odstránime. Mesto Žilina.

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
03. október 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme preposlali samospráve s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
01. december 2019

Roman Šimo

Stĺpik odstránený ešte nebol. V budúcnosti sa môže využiť na rezidentské miesto. To však môže trvať roky. Riešenie možno sa objaví v roku 2020.
10. február 2020

Roman Šimo

V apríli 2019 bolo oznámené, že stĺpik bude odstránený. Nestalo sa. Takýchto opustených stĺpikov je v meste viac. Som prístupný ústúpiť na variant podnet uzavretý, keďže v budúcnosti sa pri určovaní rezidentského miesta nemusí osádzať stĺpik nový. To môže ale trvať aj roky a poslúži tak inde, kde je potrebný. Chýba teda vyjadrenie.
11. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
04. máj 2020

Roman Šimo

Som aj uvažoval, či neodporučit podnet dať uzavrieť. Doposiaľ stĺpik nebol odstránený. Mohol, by byť využitý na nové značenie niekde inde a financie sa tak môžu do určitej mieri ušetriť. A to nie je jediný prípad. Takýchto opustených stĺpikov je v meste naozaj viac.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania