Bôrická cesta-stĺpik-nadbytočný

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 09. apríla 2019

V tesnej blízkosti stromov pri chodníku vedúcom od ul. Tajovského (R. Ružičku) vytŕča zo zeme železná tyč - stĺpik. Nie je mi jasné, či to je pozostatok nejakej stavby alebo to malo v minulosti slúžiť napríklad na zavlažovanie uvedených stromov. Ak sa dá, bolo by dobré to asi odstrániť.

16. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným pracovníkom na riešenie.
Kto? Odbor dopravy MsÚ

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
31. august 2019

Matúš 👍

Zatiaľ bez ďalšej odpovede samosprávy. Možno by bolo vhodné preposlať podnet zas.
23. september 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť preposlali samospráve.

S pozdravom
Admin OPS
26. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, odstránenie uvedeného stĺpika zabezpečíme v spolupráci s aktivačnými pracovníkmi. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
19. január 2020

Roman

Dúfam, že v jarných mesiacoch sa to už vyrieši.
07. apríl 2020

Roman

Zatiaľ bez zmeny. Ak však táto rúra má opodstatnenie, mohol by niekto vedieť, či tomu tak je.
23. máj 2020

Roman

Aktuálny pohľad.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania