Martinská-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman Šimo 20. mája 2019

Vo vnútrobloku sa nachádza suchý strom. V uvedenej lokalite (smer Prešovská-Levočská), sú ešte minimálne dva menšie stromčeky, ktoré na pohľad vykazujú náznaky choroby alebo postupného vyschnutia.

21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Strom bude odstránený a podľa možností nahradený novým. Mesto Žilina
Kto? Odbor životného prostredia MsÚ Žilina

Martina Žureková, Odbor tlačový a zahraničných vecí, MsÚ Žilina
30. júl 2019

Roman

Prikladám foto aj jedného z ďalších stromčekov nachádzajúcich sa niekoľko desiatok metrov od toho uvedeného v podnete. Vedľa tohto väčšieho je práve ešte jeden na pohľad v nie zdravom stave.
24. august 2019

Roman

Ako iné, tak aj tento uvedený strom bol odstránený.
21. august 2020

Roman Šimo

Vyschol tam aj ďalší strom. Niekto mu pomohol?
22. august 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania