Suvorovova-vertikálna značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 10. decembra 2019

Kôli protisvetlu na fotkách, to nie je celkom rozoznať, ale na ulici nasledujú dve vyblednuté značky za sebou, označujúce hlavnú cestu v smere od ul. Komenského.

18. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
04. január 2020

Roman

Možno zatiaľ len kôli výstavbe novej bytovky jedna značka vymenená + doplnená o nové tabuľky. Na druhú pri "Družbe"sa buď pozabudlo, alebo sa to naozaj týkalo iba spomenutého domu.
05. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
samosprávu sme upozornili aj na druhú značku.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
03. apríl 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
06. apríl 2020

Roman

Vymenená aj druhá značka, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania