Rovniankova-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman 09. júla 2019

Plochu vo vnútrobloku A. Bernoláka-Rovniankova, na ktorej sa nachádzajú dve detské preliezky z dôb dávno minulých a nejaké tie zhrdzavené "prašiaky", je potrebné určite v čo najbližšom možnom období revitalizovať. Pridať hojdačky či pieskovisko. Prípadne časť plochy upraviť pre lepšie stojisko na smetné kontajnery a rozšíriť parkovisko. Prijateľne ale s ohľadom na zeleň. Zaujímavým riešením môže byť aj workoutové cvičisko orientované aj na starších ľudí. V tejto lokalite, by sa možno mohlo čiastočne uplatniť i týmto smerom. Pripomínam, že najbližšie detské ihrisko je až na J. C. Hronského.

11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Mesto v súčasnosti neplánuje na detské ihrisko pridať ďalšie prvky. Podnet sme zaevidovali a do budúcna sa ním budeme zaoberať v závislosti na finančných prostriedkoch. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania