Dolné Rudiny-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Martin 05. augusta 2019

Chýba prechod pre chodcov na frekventovanom chodníku na trase Závodie - Centrum.

11. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
11. október 2020

Jakub Kypus

Odbor dopravy asi nepracuje, keď za rok nie je schopný dať vymaľovať prechod pre chodcov na dosť frekventovanom úseku. Smutné a veľká hanba.
11. október 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania