Trnavská-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman 05. augusta 2019

Dosť veľký nalomený konár oproti ceste vedúcej k Špeciálnej SOŠ. Nutné odstrániť, aby nespôsobil škody na majetku alebo na zdraví.

14. august 2019

Roman

Konár bol pravdepodobne odstránený. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania