Čulenova-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

Vyriešený
meno
Roman Šimo 08. novembra 2019

Chýbajúci poklop na smetnom koši pri schádzaní (schody) k parku Ľ. Štúra.

22. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
23. december 2019

Roman

Momentálne sa na uvedenom mieste niekoľko dní kôš nenachádza. Pravdepodobne bol odobratý na opravu.
17. január 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
17. január 2020

Roman

Ten kôš tam naozaj už dlho chýba.
17. január 2020

Matúš 👍

A prejavuje sa to aj na okolitom priestore.
03. február 2020

Roman

Už akosi dlho ten smetný kôš tam nie je. Jediné ospravedlnenie by bolo, keby sa pripravovala rekonštrukcia samotného premostenia.
04. apríl 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet sme opäť poslali samospráve.

S pozdravom
administrátor Odkazu pre starostu pre Žilinu
26. apríl 2020

Matúš 👍

Stále chýba
16. júl 2020

Roman Šimo

Smetna nádoba opätovne osadená, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania