Petzvalova-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení

Táto značka z ktorej ostala už len dodatková tabuľa, myslim že je už bezpredmetné a za mňa bolo by dobré ju odstrániť.

12. november 2019

Michal Kondela

len pre upresnenie lebo z fotky nevidieť, na dodatkovej tabuli je: mimo dopravnú obsluhu
27. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor dopravy, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor tlačový a zahraničných vecí MsÚ Žilina
28. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vzhľadom na veľké množstvo podnetov týkajúcich sa dopravného značenia nie je možné nateraz zabezpečiť odstránenie uvedenej tabule. Podnet však budeme evidovať a jeho realizáciu zabezpečíme v závislosti na kapacitných možnostiach spoločnosti, ktorá pre mesto Žilina zabezpečuje opravu a údržbu komunikácií. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania