Košická-priechody pre chodcov-chýbajúce a zle viditeľné značenie

Zodpovednosť za riešenie: Žilina

V riešení
meno
Roman Šimo 31. júla 2020

Nedostatočne viditeľné alebo chýbajúce značenie pozdĺž teplárne.

16. august 2020

Roman Šimo

Jedná sa o chodník a cyklotrasu.
17. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, ktorý sme poslali zodpovedným osobám na riešenie. Mesto Žilina.
Kto? Odbor správy verejného priestranstva a životného prostredia, MsÚ Žilina

Mgr. Andrea Bialoňová, odbor komunikácie a vzťahov s verejnosťou, MsÚ Žilina

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania