Detské ihrisko

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Vyriešený

Zaslal: Peter, 08. augusta 2016

Cez prázdninové dni vidieť viac detí aj na detských ihriskách. Smutné je však ak na deti čaká takéto nebezpečenstvo aké vidieť na fotografii - chýbajúce dosky resp. poškodené na schodíkoch ku "šúchale". Videl som podobné nedostaky aj na iných ihriskách ! Bolo by potrebné urobiť nápravu skôr než dôjde k úrazu !

09. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

detské ihriská sa neustále opravujú, čistia a postupne sa v nich dopĺňa piesok. V mesiacoch máj – jún sa dávali na túto šmykľavku dosky, avšak ako vidieť, už sú znova polámané, prípadne chýbajú úplne. Ihrisko bude v najbližších dňoch opäť opravené.


Technické služby mesta Zlaté Moravce
Bernolákova 59
953 01 Zlaté Moravce
tsmzlm@tsmzlm.sk
19. august 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

poškodené dosky boli vymenené, v prílohe prikladám fotodokumentáciu.


Ing. Jaroslav Šurda
Oddelenie vnútornej správy a služieb občanom
Mestský úrad Zlaté Moravce
Ul. 1. Mája 2
953 01 Zlaté Moravce
22. máj 2017

Peter

Po takmer roku znovu upozorňujem na nedostatok a nebezpečenstvo pre deti. Tentokrát si vandali dali viac záležať a zničili asi desať drevených schodíkov ku detskej šmýkale ! Prosil by som aby mesto pred prázdninami skontrolovalo stav všetkých detských ihrísk a závady odborne opravilo.
23. máj 2017

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne preposlali samospráve s prosbou o vyjadrenie.

S pozdravom

Martin Kollárik
martin.kollarik@odkazprestarostu.sk
30. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

poškodené dosky boli opätovne vymenené, v prílohe prikladám fotodokumentáciu.


Ing. Jaroslav Šurda
Oddelenie vnútornej správy a služieb občanom
Mestský úrad Zlaté Moravce
Ul. 1. Mája 2
953 01 Zlaté Moravce
30. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

drevené schodíky na uvedenom detskom ihrisku boli minulý týždeň opäť opravené. Všetky detské ihriská sa raz mesačne vizuálne kontrolujú (naposledy 03. 05. 2017). V tomto období sa vytrháva burina zo zarastených pieskovísk a dosýpa sa do nich nový piesok. Doteraz tak boli doplnené pieskoviská od Hviezdoslavovej po Priemyselnú. Budúci týždeň sa prechádza na „druhú stranu“ mesta, t.j. od 1. mája po železničnú stanicu.


Technické služby mesta Zlaté Moravce
Bernolákova 59
953 01 Zlaté Moravce
tsmzlm@tsmzlm.sk

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.