Janka Kráľa-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Zlaté Moravce

Vyriešený
meno
linico 14. decembra 2018

Prosím o odstránenie zvyšku značky Parkovisko po jej odrezaní, aby si niekto pri parkovaní nepoškodil auto.

09. január 2019

Odpoveď samosprávy

Uvedený pozostatok z nosiča dopravnej značky bol odstránený.

Mestský úrad Zlaté Moravce
Ul. 1. Mája 2
953 01 Zlaté Moravce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.