Nesvieti lampa

Zodpovednosť za riešenie: Alekšince

Vyriešený

Zaslal: Patrícia, 05. marca 2016

Smer od obchodu Junior po chodníku na Žomboch nesvieti druhá lampa v poradí.

07. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň!
Ďakujeme za upozornenie. V priebehu tohto týždňa prebehne oprava nielen tohto svietidla ale aj nahlásených svietidiel v iných častiach obce.

OcÚ Alekšince
10. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dňa 8.3.2016 prebehla oprava verejného osvetlenia, ktorá sa týkala aj tohto konkrétneho podnetu.
Týmto pokladáme podnet za vyriešený.

OcÚ Alekšince
30. máj 2016

Odpoveď samosprávy

Doplname este fotodokumentaciu.

OcÚ Alekšince

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.