Neupravená cesta

Zodpovednosť za riešenie: Alekšince

Vyriešený
meno
Silvia Nemcová 09. augusta 2018

Dobrý den poprosim o úpravu “cesty” ktorá vedie nad kynologickym nakolko je tam kopec buriny. Ak sa niečo v obci upravuje tak na naša ulica je vždy mimo akýchkoľvek prác. Dakujem

13. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet a ubezpečujeme Vás, že každá časť obce je pre nás prioritou. Vzhľadom k tomu, že máme v obci iba dvoch pracovníkov na kosenie celej obce, práce idú pomalšie. Aj z tohto dôvodu by sme prijali zo strany občanov väčšiu ústretovosť, pochopenie , ale najmä ich pomoc v podobe malých úprav obecných priestranstiev pred svojimi domami. Občanom, ktorí nám vychádzajú v ústrety aj touto cestou veľmi pekne ďakujeme.
Aj napriek tejto nepriaznivej situácii bola dnes t.j. 13.8.2018 táto ulica pokosená.
Tento podnet pokladáme za vyriešený.

S pozdravom


OcÚ Alekšince
04. február 2019

Peter Bartko

Dobrý deň,chcem upozorniť na katastrofálny stav prístupovej cesty k rodinným domom,jedná sa o hlbokú cestu nad kynologickým areálom.Stav tejto prístupovej cesty je vážne v kritickom stave,sú tu kaluže o priemere 25-35cm z hĺbkou okolo 8cm.Peši sa vôbec nedá po tejto ceste prejsť,deti sa nevedia dostať do školy tak,aby neprišli celé mokré a špinavé.Autom neviete kam máte ísť.....proste katastrofálna situácia a ešte teraz o to horšia,že prší a mrzne.Kaluže zamrznú a už len čakať kto príde k úrazu......
04. február 2019

Peter Bartko

....ešte chcem upozorniť vodičou,v prípade nepriaznivého počasia....dávajte pozor na chodcov.ďakujem.....

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania