Nefunkčná novinová búda

Zodpovednosť za riešenie: Bánov

Vyriešený

Zaslal: Jožko, 21. septembra 2014

Nefunkčný novinový stánok. Načo tam je, keď nesplna svoju funkciu?

26. september 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
majiteľ stánku bol informovaný o potrebe odvozu novinového stánku.
Bola poslaná urgencia na jeho odstránenie.

Obecný úrad Bánov
10. október 2014

Jožko

vyše 2 týždne trvá odstrániť novinový stánok?
22. október 2014

Peter

uz skoro mesiac
10. november 2014

Smutný občan

Tak už to asi necháte na nového starostu. Tak ako veľa ďaľších nedoriešených a pokazených vecí, Vašich prázdnych sľubov a ľudí ktorých ste svojimi klebetami rozhádali.
03. december 2014

len občan

tento rok to už asi nebude. vyneste to za dedinu do chotára a máte pokoj :D
20. október 2016

Odkaz pre starostu

Novinová búda bola úspešne odstránená.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.