Mlynská-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

V riešení
meno
Milan Cerovský 16. júna 2019

Dobrý deň,
žiadam o opravu úseku za mlynskou za mostom cez potok ku križovatke na cestu 578.
Cesta je v zúboženom stave a minimálne vyžaduje opravu viacerých veľkých výtlkov.

Prosím o informáciu kedy môžeme očakávať opravu ?

Správcom úseku v predmete podnetu je Mestský úrad - Banská Bystrica

Ďakujem

Milan Cerovský

01. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Oprava výtlkov je zaradená do plánu opráv.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ Banská Bystrica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania