Na Troskách-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Neriešený

Dobry den, pri malom kruhovom objazde je poskodena dopr. znacka Daj prednost. Prosim o opravu. Dakujem Milan Cerovsky

31. júl 2019

Milan Cerovský

Nie som si isty ci je podnet vyrieseny. Znacka je uz v vertikalnej polohe. Ale bola otocena na opacnu stranu, ked som prisiel blizsie a pokusil sa ju otocit, zistil som, ze je len nasunuta na stlpik braniaci vjazdu vozidiel. Takze znackou je mozne jednoducho otacat a nie je pevne pripevnena k zemi. Najlepsie by bolo, keby bola znacka napevno pripevnena.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania