Na Troskách-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Mesto Banská Bystrica

Vyriešený

Dobrý deň, zda sa, ze od jarmoku vam chyba tato dopravna znacka :) . Ak ste ju hladali, tak vedzte, ze je na zastavke ESC. Prosim aby ste ju odtial vzali. Dakujem M.Cerovsky

23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za oznámenie.

Oddelenie údržby miestnych komunikácií a inžinierskych sietí MsÚ Banská Bystrica
27. september 2019

Milan Cerovský

Podnet vyriešený, značka odstránená.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.