Fončorda, Verejné služby, Naposledy komentované

V riešení
 
meno užívateľa

Mládežnícka-kanalizácia-upchatá

Fončorda - Mládežnícka
19. augusta 2020 Komentáre3 Hodnotenie1
Uzavretý
 
meno užívateľa

Mládežnícka-Verejné služby-iné

Fončorda - Mládežnícka
24. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Oremburská-kanalizácia-upchatá

Fončorda - Oremburská
21. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Trieda Hradca Králové-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Fončorda - Trieda Hradca Králové
20. júna 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Tulská-kanalizácia-upchatá

Fončorda - Tulská
20. júna 2020 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Rozbitý chodník – Kyjevské námestie

Fončorda - Tulská
18. apríla 2017 Komentáre4 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Okružná-kanalizácia-upchatá

Fončorda - Okružná
13. decembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Slnečná-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Fončorda - Slnečná
08. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Švermova-osvetlenie-poškodené stĺpy

Fončorda - Švermova
15. júla 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Upchatý odtokový kanál Tulská 61-85

Fončorda - Tulská
12. marca 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Upchatý kanál

Fončorda - Tulská
11. februára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Otvorený kanál

Fončorda - Tulská
13. decembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčnosť verejného osvetlenia Tulská 64 - 74

Fončorda - Tulská
28. novembra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefungujúce osvetlenie chodníka na Tulskej

Fončorda - Tulská
16. mája 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zapchaté kanalizačné vpuste II.

Fončorda - Kpt. Nálepku
20. marca 2016 Komentáre1 Hodnotenie1