Výtlk na obecnej ceste pred križovatkou na Tomkoch

Zodpovednosť za riešenie: Borský Svätý Jur

Vyriešený
meno
Mária Duffeková 11. septembra 2015

Pred križovatkou pri kaplnke sa nachádza napohľad plytká jama z ktorej je počas daždivého počasia veľká kaluž, zlá a nebezpečná je v zime keď zamrzne, zvlášť pod snehovou prikrývkou. Tohto roku vo februári tam došlo k úrazu.

22. september 2015

Odpoveď samosprávy

Obec každoročne vyčleňuje finančné prostriedky na opravu výtlkov a vždy sa urobí časť ciest, kde je situácia najhoršia. Tento rok sme robili výtlky od cesty III.triedy k osade Húšky a v obci Borský Svätý Jur. Evidujeme problém na miestnej komunikácii na Tomkoch, opravy budú pokračovať v budúcom roku.

Anna Kratochvílová
starostka obce
23. október 2018

Odpoveď samosprávy

Vedľa cesty je urobená vsakovačka z kameňového materiálu. Voda z cesty do nej steká. Práce boli urobené v roku 2016.

Anna Kratochvílová
starostka obce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania