Nelegálna skládka stavebného odpadu

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

V riešení

Zaslal: Jana, 22. júna 2018

Nelegálna skládka stavebného odpaduv lese asi 200 m pred autobusovou zastávkou v chatovej oblasti Tomky smerom z Borského Sv Jura (vstup do lesa vľavo)

23. október 2018

Odpoveď samosprávy

Nelegálna skládka sa nachádza v lese, ktorý spravujú Lesy SR, štátny podnik.

Anna Kratochvílová
starostka obce
23. október 2018

Odkaz pre starostu

Podnet bol postúpený štátnemu podniku Lesy SR.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
26. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

po preverení v teréne sa predmetná skládka nachádza v dielci 466a1, v katastri obce Borský Svätý Jur, ktorý prešiel pozemkovými úpravami. Tento dielec nie je v obhospodarovaní LESOV SR.
Informáciu kto je obhospodarovateľom dielca 466a1 Vám poskytne Okresný úrad, pozemkový a lesný odbor Senica.

S pozdravom,
LESY Slovenskej republiky, š.p.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.