Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Výtlky na ceste v Tomkoch

Zodpovednosť za riešenie: Borský Svätý Jur

Vyriešený

Zaslal: Boris Michna, 21. septembra 2017

Chcem upozornit a poprosit o opravu cesty v Tomkoch pred domami 634-633 kde voda znacne podmyla cestu, je tam velka nebezpecna jama hlavne pre auta aj chodcov.


Dakujem

02. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, výmol na ceste bude odstránený do 10.10.2017 zasypaním frézovanou zmesou.

Anna Kratochvílová
starostka obce
09. november 2017

Odpoveď samosprávy

Výtlky na ceste na Tomkoch boli 20.10.2017 opravené.

Anna Kratochvílová
starostka obce

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.