Zle zabezpečený otvor na kanalizácii

Zodpovednosť za riešenie: Borský Svätý Jur

Vyriešený
meno
Gabriela Pucová 29. augusta 2018

Poklop od kanalizácie, ktorá patrí k bytovke nachádzajúcej sa pri kultúrnom dome, nie je dobre zavretý! Zdvihne ho aj malé dieta a môže tam spadnúť! Žiadam o urýchlené zabezpečenie, než sa niekomu niečo stane.

17. september 2018

Odkaz pre starostu

Podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
23. október 2018

Odpoveď samosprávy

Poklop bol priskrutkovaný.

Anna Kratochvílová
starostka obce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.