Pomník na Námestí Republiky je dlhodobo poškodzovaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

Pomník na Námestí Republiky je dlhodobo poškodzovaný, treba na ňom urobiť údržbu a obnovu pamätných tabúľ.
Celénamestie v Streda Petržalka je bez elektrického osvetlenia už 35 rokov!

14. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
15. marec 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania