Príjazdná-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Ivana 04. apríla 2021

Vajnorske jazero 2 nefunkcne lampy - nesvietia. 3 ulica od vajnoraku. 1. Nefunkcna na foto a nasledujuca za nou

04. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
07. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie osvetlenia, sietí a energetiky

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
10. máj 2021

Ivana

DD, podnet je v riešení vyše mesiaca kedy bude vyriešený.
Dakujem
10. jún 2021

Ivana

Poprosím bližšie info v riešení vyše 2 mes
21. júl 2021

Ivana

Poprosime vyriesit podnet z 42021 stale nefunkcne osvetlenie
22. júl 2021

Ivana

Príjazdná-osvetlenie-nefunkčné

Ziadame opravu osvetlenia riesene od 4/2021 do dnesneho dna nefunkcne
22. júl 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Ivana,
aktualizáciu podnetu preposielam na magistrát.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
13. september 2021

Ivana

poprosime pourgovať stále nie je vyriešené od 04/2021
13. september 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Ivana,
podnet bol opätovne preposlaný na magistrát.

S pozdravom
Jana Žabka
administrátorka pre Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania