Furmanská-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Lamač

V riešení
meno
Hayduke 05. apríla 2021

Zadná časť záhradkárskej osady pri Furmanskej je opakovanie znečisťovaná neprispôsobivými jedincami alebo jedincom, ktorý tam zakladá nelegálne skládky odpadu. Údajne to tam bolo už viackrát upratované. Momentálne sú tam káble, pneumatiky, nábytok a azbest, ktorý tam vyhodil len v marci. Chcelo by to osadiť tam nejakú tabuľu, alebo umiestniť fotopascu, a následne odhalenému vinníkovi to presypať na jeho záhradu.

06. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, zamestnanci Komunálnych služieb Lamač sa na miesto pôjdu dnes pozrieť a zistíme, komu patrí pozemok.
Kto? Komunálne služby Lamač
Kedy? Apríl 2021

Marína Gorgheto
Referát komunikácie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania