Námestie slobody-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Dobrý deň, upchatý vpust hned na zastávke MHD úrad vlády pri námestí slobody. Voda stojí a spliecha na ľudí stojacich na zastávke.

20. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
20. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom,
Kto? Dispečing Oddelenia správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania