Cesta mládeže-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
hedviga 24. apríla 2021

Toto je oprava vozovky podľa požiadaviek samosprávy? Videl to niekto, kto je zodpovedný za stav tejto vozovky? Prevzal niekto prácu predtým, ako odsúhlasil faktúru? Hlavne, že sa v Bratislave zvýšila daň z nehnuteľností a vybrané peniaze sa takýmto trestuhodným spôsobom vyhadzujú. Inak sa to nedá nazvať, lebo životnosť takejto práce je nulová.

24. apríl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
24. apríl 2021

Floralys

24. apríl 2021

orel

Dovolím si tvrdiť že by som to zaplátal - opravil cestu ako laik lepšie....🤐🤐🤐 Slovo Reklamácia poznáte ??? Zodpovednosť za prevazatie vykonanej práce ??? Ktorý Úradník to prevzal a opečiatkoval ???
24. apríl 2021

Roman Mihalik

To vyzerá ako keby ostal zarobený asfalt navyše, tak ho vyliali ku kraju do stratena... Oprava ako v Rusku 😔
26. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme kompetentného správcu komunikácie.
Radi by sme však doplnili, že opravy komunikácii prebiehajú od mája 2020 podľa Technických listov mesta Bratislava.
https://bratislava.sk/sk/technicke-listy-mesta-bratislava

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. apríl 2021

hedviga

Táto "oprava" je teda v zmysle technických listov ? A podobných spôsobom budú opravované aj ďalšie úseky?
26. apríl 2021

Anonymný užívateľ

Oprava typu "na hulváta".
26. apríl 2021

Anonymný užívateľ

Zrejme z manuálu Metropolitného Inštitútu Bratislavy vypadla kapitola o dizajne asfaltových záplat na Železnej ...
26. apríl 2021

ferdiš kostka

Technické listy jasne hovoria, ako by oprava mala prebiehať, to fakt.
Bol som tam a nie raz.
Akurát to, čo sa niekde na faktúre nazýva Oprava je tragické patlanie na úrovni dieťaťa na pieskovisku.
30. júl 2021

Ondrej I

Administrátor, vyžiadajte, prosím, odpoveď. Vďaka.
01. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania