Plánky-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Záhorská Bystrica

Neriešený

Latky okolo jazierka sú na niektorých miestach neupevnené, prehýbajú sa smerom k jazierku, hrozí pád do vody. Miesto hojne navštevujú malé deti.

17. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania