Brančská - chýbajúce hracie prvky na detskom ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Na tomto ihrisku boli donedávna cca 2 roky späť 3 hracie prvky, dnes ti nie je žiadny z nich ani adekvátna náhrada. Úplne v pohode by 2 ks postačovali... bude sa s tým niečo robiť v tomto roku?

22. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, ktorým sa už zaoberá pracovníčka príslušného referátu.
Kto? Referát investičných činností

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania