Vilová - nefunkčné osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

osvetlenie v podchode k ŽST Petržalka z Panónskej cesty nefunguje viac ako týždeň a je to veľmi nebezpečné

21. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
21. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preposielame podnet kolegom zo Železníc Slovenskej republiky (ŽSR, a.s.) a prosíme admina o pridelenie zodpovednosti tomuto subjektu.

S pozdravom,
Kto? ŽSR, a.s.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
21. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Železnice slovenskej republiky, a.s.
21. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania