Pluhová-trávnatá plocha-vyjazdené koľaje

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Radoslava 30. júla 2021

Dobrý deň p.Kusý, pán starosta viete nám s týmto problémom pomôcť? z kúska verejného priestranstva čo nám tu ostalo si susediaca firma a obyvatelia Pluhovej 12 robia cestu a rozširuje ju čoraz viac, už som žiadala mestskú časť e-mailom o pomoc kde som žiadala aj o výsadbu zničeného stromu, výsadbu riešia cez BA samosprávu, ale zatiaľ nič....Ďakujem

30. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet.
Podnet bol zaslaný na oddelenie životného prostredia a územného plánovania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania