Zo schodov do blata na žel. stan. Vinohrady

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Gabriel 22. septembra 2014

Schody ktore pokracuju na travu a vychodeny chodnik cez travnik. Zisiel by sa dorobit aspon zakladny chodnik, nech tie schody maju aj zmysel.

22. september 2014

Ivan

Dotaz treba posunu do Noveho Mesta (je to uz ich kataster) , resp. najlepsie na ZSR.
11. máj 2015

Ladislav Dudor

pokiaľ viem, tak pozemok, ktorý začína tam kde končia schody vlastní súkromný majiteľ a ŽSR to nijako netrápi.
26. január 2016

Martin

Ladislav Dudor:
Celý pozemok až po koľaje električiek čiastočne presahujúci aj cestu (parc.č. 22911/2) ako aj pozemok s budovou a schodiskom (parc.č. 22911/1) patria SR/ŽSR. ( http://mapka.gku.sk/mapovyportal/?basemap=podklad&zoom=11&lng=17.1319&lat=48.1862#/parcelsc%28617342874%29/detail?highlight=true )
31. január 2016

Martin

Situácia nezmenená - chodníky sú stále len tie vyšliapané. :-(
15. máj 2016

Tomas

tento podnet na tieto chodniky tu uz bol v minulosti 2 x, niektore odpovede v predoslych podnetoch stoja fakt za to ked najdem kusok casu dam tu linky,
17. máj 2016

Tomas

AKo som spominal tento pondnet tu uz bol pridany tam su k tomu komentare, samozrejme biedne,
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/23860/chybajuce-chodniky-a-schody-konciace-na-travniku
27. marec 2019

Martin U

V roku 2019 konečne po vyše 50 rokoch pribudli chodníky smerom k električkovej trati. Keď ich otvoria, podnet bude vyriešený.
16. máj 2019

Martin U

Chodníky boli konečne dokončené. Podnet vyriešený.
18. máj 2019

Martin U

Vyriešené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania