Potočná-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Ivan Mitosinka 09. januára 2022

dobry den, na “parkovisku” na potocnej ulici pri vstupe do lesa na obratisku autobusu 52 je priamo vo vyznacenom parkovacom mieste zrezany stlpik/dopravna znacka ktory nieje uplne vhodne oznaceny ! obavam sa, ze doslo k poskodeniu novej sady zimnych pneumatik kedze sme presli autom cez/tesne popri tomto kovovom odrezku ktory nieje skoro vobec viditelny/vyzera ako kopa listia na pohlad. Mestska policia na tomto mieste dava s oblubou “papuce” , ale kam sa treba obratit v pripade poskodenia casti automobilu ?

09. január 2022

🌳

Doplním, že samotná značka so stĺpikom je pohodená za betónovou skružou v pravej časti parkoviska.

A nápad umiestniť ju v strede parkovacej plochy naozaj nebol dobrý. Vodiči dokážu bežne "zrušiť" aj oveľa menej exponované značky.
10. január 2022

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Posúvame ho správcovi predmetnej komunikácie, ktorým je Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
11. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

Čo sa týka potenciálnej náhrady škody, obráťte sa, prosím, na naše kolegyne a kolegov prostredníctovm e-mailu [email protected]. Pokiaľ možno, k e-mailu pripojte prílohy v rozsahu základnej fotodokumentácie (aj fotky z tohto podnetu, aj fotografie poškodených pneumatík) a opisu škodovej udalosti s uvedením miesta a času incidentu. V prípade, že by ste mali akékoľvek otázky ohľadom postupu, odporúčame Vám obrátiť sa na našu infolinku (02 59 356 111). Ospravedlňujeme sa za spomenuté nepríjemnosti.

S pozdravom,
Kto? Komunálny podnik
Kedy? 72 hodín v pracovných dňoch

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
11. január 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Komunálny podnik pozostatky dopravného značenia odstránil v rámci lehoty 72 hodín (v pracovných dňoch) pre riešenia podnetov rýchlym zásahom.
V prípade, že by ste sa o rýchlych zásahoch chceli dozvedieť viac, môžete tak spraviť tu: https://bratislava.sk/sk/rychle-zasahy
Ešte raz ďakujeme za nahlásenie podnetu a za to, že aj vďaka Vám robíme naše mesto krajším a bezpečnejším m(i)estom pre život.

S pozdravom,
Kto? Komunálny podnik
Kedy? 11.01.2022

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania