Vajnorské jazero-zviera-sršeň

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený
meno
Tomas 10. augusta 2022

!!! URGENTNE !!! Hniezdo srsnov v kmeni stromu pri schodikoch do Vajnorskeho jazera.
Kedze v letnych mesiacoch sa v blizkom okoli hniezda pohybuje mnozstvo ludi a deti, srsne predstavuju potencialne nebezpecenstvo.

12. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorý sme zároveň postúpili na príslušný odborný referát MÚ Bratislava - Vajnory.

Po jeho prešetrení Vás budeme čo najskôr informovať.

Vopred ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

S pozdravom a úctou

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
16. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.

Na základe žiadosti mestskej časti, Poľovnícka spoločnosť Vajnory zabezpečila odstránenie osieho hniezda, ktoré predstavovalo bezprostredné ohrozenie zdravia ľudí v jeho blízkosti.

S pozdravom,

Ing. Michaela Hrčková
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava-Vajnory
Roľnícka 109
831 07 Bratislava
Č.t.: 02/21295222
[email protected]
16. august 2022

Tomas

Dakujem za rychle vyriesenie.
26. august 2022

Tomas

Srsne zmizli, hniezdo je znefunkcnene 👍

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania