Zničená lavička v parku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

niekto odtrhol lavicu. prosim opravit

30. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet.
Mestská časť Bratislava Ružinov momentálne rieši s dodávateľom vhodnejšie ukotvenie poškodených lavičiek v parku A. Hlinku, aby v do budúcnosti v čo najväčšej miere odolali vandalizmu.

kancelária starostu
27. apríl 2015

frspa

dalsia odtrhmuta lavicka.ale zjavne umyselne.prosim namontovat .neuvazovali ste nad castejsom konttolou policajtov alebo kamerovom systeme ? toto robia skateboardisti
17. august 2015

František Vysmolek

Tento stav pretrvava aj nadalej,skateboardisti su tam pocas dna a aj vecer.Uz je poskodenych viacero laviciek v tejto kruhovej casti parku.Je zvlastne,ze pri tak nakladnej rekonstrukcii,aka v parku prebehla,uz nezostali prostriedky na jeho stale zabezpecenie.
08. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
poškodené lavičky v parku Andreja Hlinku boli opravené.


kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania