Výkaly na ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Na chodníku za zastávkou MHD na Trnavskom mýte

27. marec 2015

Robert F.

Problemy s majitelmi psov su v celej BA, pozrite napr. http://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/14762/psie-vykaly-drobneho-ul
30. marec 2015

Zbynek

Keď sa postará príroda ...
30. marec 2015

Matej Šebej

Na autobusovej zastavke Trnavske myto smerom z Kriznej je kopa trusu. Bolo by mozne to pozametat?
31. marec 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujem za Váš podnet. Informovali sme o ňom dispečing, ktorý po preverení situácie urobí nápravu.

Oddelenie marketingu a komunikácie
31. marec 2015

Sanches

to nie je od psov to je konsky trus to co je na obrazkoch
06. apríl 2015

Karma ťa vidí

Za čistotu chodníka je zodpovedný majiteľ priľahlej nehnuteľnosti, nie Magistrát, nepíšte sem neoverené informácie, zavádzate tým spoluobčanov.
16. apríl 2015

obyvatelia BA

Takze potrebujeme aj Vseobecne Zavazne Nariadenie ohladne koni.
15. december 2019

Novomestan

Toto už určite nie je aktuálne. Je to zavretie podnetu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania