Burina na schodoch

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 27. júna 2012

Na schodoch, ktoré vedú okolo budovy SBS a škôlky, je množstvo vysokej buriny a uschnutého lístia.

11. júl 2012

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Podnet ohľadne zarastených schodov na Stromovej vedľa SBS a škôlky preverila inšpektorka verejného poriadku a dnes 11.7.2012 na mieste zistila, že schody sú od väčšej buriny očistené, haluze zobrazené na foto sú odstránené. Do zajtra teda do 12.7.2012 budú schody - menšia burina bude odstránená (zabezpečuje SBS sídliaca v budove ku ktorej uvedené pozemky patria.

S pozdravom

Ľudovít Kollárik
Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto
19. júl 2012

Marek Tettinger

Pekný deň,
priestor bol dočistený tak, ako avizoval prednosta.

S pozdravom

Marek Tettingerhovorca BANM
18. júl 2019

Anonymný užívateľ

Ani po 7 rokoch od zverejnenia podnetu nie je lokalita dostatočne pravidelne udržiavaná. Schody sú momentálne zarastené hustou a vysokou burinou, aj cca 50 cm, čo svedčí o tom, že plocha nebola dlho čistená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.