Čierna skládka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Marián Hergott 15. júna 2015

Novovzniknutá čierna skládka

15. jún 2015

občan Peter

Myslím, že to nie je čierna skládka, ale vyzbieraný odpad z okolia, zásluhou Cyklokoalície. Asi ešte nestihli zabezpečiť odvoz. Snáď bude mesto ústretové, keď už niekto zadarmo robí prácu iných....
15. jún 2015

Klára

To nie je čierna skládka, ale, naopak, dobrovoľníci skládku zlikvidovali.
16. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, avšak naozaj nejde o čiernu skládku, ale o upratanie čiernych skládok, ktoré zlikvidovali dobrovoľníci .

kancelária starostu
17. jún 2015

Matus Ivanecky

Cierna skladka Mlynske Nivy

Pocas uplynuleho weekendu pribudla pri cyklochodniku v prievoze pod mostom cierna skladka komunalneho odpadu.

V piatok 12.6.2015 tam este nebola , V pondelok : 15.6.2015 ked som isiel bajkom do prace uz tam bola.

Su tam vrecia po nejakej rekostrukcii. Cyklochodnik je dost frekventovany, bolo by dobre vyzvat obcanov, ci si niekto nevsimol v tom obdobi nejaku ciernu aktivitu.

18. jún 2015

Matus Ivanecky

Ok, dakujem za informaciu. Cakal by som tam kontajner, ale verim, ze tuto kopu sa podari vyviezť, tam kde patrí.
24. jún 2015

Elena

ten vyzbierany odpad tam vcera vecer este stale bol.
24. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
skládku sme odpratali.

kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania