6 rokov odstavená dodávka, 4 roky neplatná TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Zaslal: tomas, 19. októbra 2015 Odoslané z mobilnej aplikácie

prosime o odstranenie vraku dodavky stoji uz 6 rokov bez pohnutia stk a ek

22. október 2015

tomas

stk a ek
23. október 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na uvedené motorové vozidlo referát dopravy umiestnil výzvu o upozornení dlhodobého státia motorového vozidla a jeho zabezpečenie odstránenia a prepravy na určené parkovisko.
Týmto porušuje zákon č. 223/2001 Z. z. o odpadoch v znení neskorších predpisov a VZN č. 2/2004 o parkovaní vozidiel na území MČ.
Majiteľ bol predvolaný na tun. miestny úrad.

S pozdravom




Mgr. Kovácsová Monika
ref. ŽP, OaCH
17. december 2015

tomas

dobry den, auto tam stale stoji, co sa bude diat dalej?
13. marec 2016

tomas

auto stoji nadalej na mieste a nic sa nedeje
12. júl 2016

Barbara

Dobry den, situacia sa nezlepsila, opatovne prosime o odstranenie vraku.
13. júl 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
keďže majiteľ motorového vozidla na výzvu o odstránení motorového vozidla nereaguje, referát dopravy a miestnych komunikácií daný podnet odstúpil na Okresný úrad pre cestnú dopravu a pozemných komunikácií Bratislava na priame vybavenie.

S pozdravom

Mgr. Kovácsová Monika
ref. ŽP, OaCH
30. september 2016

Barbara

Dobrý deň, tak ani po vyše dvoch mesiacoch uvedené Okresný úrad pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie Bratislava nevybavil.
11. január 2017

Barbara

Dobrý deň, ďakujeme za vyriešenie podnetu.
Bol odstránený vrak dodávky.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.