Trosky po nehode

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Jan Bakos 11. januára 2016

Po dopravnej nehode (6.1. tesne pred obedom) ostali na chodníku kusy auta. Kto je zodpovedný za upratanie miesta nehody?

20. január 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.
Na základe podnetu bola vykonaná miestu ohliadku v danej lokalite a zistili sme, že v predmetom úseku ul. Tomašíkovej od odbočky Obilná a v úseku po Papánkového námestie sme nezistili žiadny odpad po dopravnej nehode. V danej lokalite na pozemku parc.č.. 1099/2 v k.ú. Ružinov je popadané oplotenie. Upozorníme vlastníka pozemku, aby vykonal nápravu o poškodený plot opravil.





kancelária starostu
22. marec 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oplotenie bolo opravené.


kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania